Hakkımızda

Graffiti Türkiye; 20 yıldır graffiti kültürüne katkı sağlayarak bu işi yapan sanatçılar tarafından, bu işin profesyonel bir şekilde yapılması için kurulan bir firma olup; 7 yıldır profesyonel olarak hizmet vermektedir. Ev, iş yeri, cafe, restoran anaokulu ve diğer okullar, stadyum ve hava limanı gibi neredeyse hayatımızın her alanında size özel tasarımlar hazırlayan Graffiti Türkiye, şu ana kadar 1000’in üzerinde projeye imza atarak piyasadaki en güvenilir graffiti ajansı olmayı başarmış ve en büyük projelere imza atmıştır.

Neden Graffiti Yaptırmalıyım?

Çağımızın en popüler sanatlarından biri olup, sadece mekanları renklendirmekle kalmayıp, graffiti çalışması yapılan mekana insanları da çekerek artı bir değer katmaktadır. İnsanların bol bol fotoğraf çekilmek istediği vazgeçilmez bir alan olmayı başarmış, aynı zamanda insanlara mesaj veren onları düşündüren bir sanattır.

Sıkça Sorulan Sorular

Genellikle düz duvar zeminleri tercih etmekle birlikte; bazı alanlarda tuğla ve başka dekoratif malzemeler, ahşap yüzeyler, seramik yüzeyler, üzerine de çalışmalarımızı yapabiliyoruz.

Yer ve tavanlarda genelde çok detaylı olmayan çalışmalar yapılabilir lakin zemine yapılacak olan uygulamaların ömrü çok uzun olmuyor. Üzerine şeffaf epoksi boya atılarak ömrü uzun hale getirilebilir.

Kullandığımız ithal sprey boyaların dış cephede 7 yıla kadar solmayacağını garantisini veriyor, 7 yıldan sonrada yavaş yavaş solmaya başladığını gözlemliyoruz.

Yapılacak alanın ölçüleri ve en önemlisi çizilecek görsellerin detayları çalışmanın fiyatını belirlemektedir.

Evet projelerimize yurt içi ve yurt dışı her yerde hizmet vermeye devam ediyoruz.

1000
Mutlu Müşteri
4
Ülke
27
Şehir
50000
Boya